Home   СПЕЦІАЛІСТИ   Зображувальна діяльність

Зображувальна діяльність

Аплікація з серветок

З особливим задоволенням створюють прекрасні картини з серветок наші “веснянчата”. Такі заняття корисні для них, адже завдяки скручування серветок розвивається дрібна моторика рук, що так важливо для майбутніх школярів.
Читати далі »


Рвана аплікація

Цікава та чарівна картина виходить із рваного паперу, так звана – рванка. Аплікація цього виду незвична своїм виконанням для дітей, бо виконується без використання ножиць.
Читати далі »


Аплікація

Аплікація – розвиває фантазію і дрібну моторику рук дитини…
Читати далі »


Малювання на темному папері

Діти люблять малювать, але їм потрібні нові відчуття, нові враження…
Читати далі »


Малювання олівцями

    Діти  беруть з вас приклад в усьому, тому від того як ви тримаєте олівець, ручку , залежать і майбутні успіхи вашої дитини в школі, то ж краще звернути увагу на це зараз. Приділіть малюку більше уваги, сходіть на прогулянку до лісу, парку, річки, наберіться неповторних вражень та відобразіть їх разом з дитиною в малюнку. Помилуйтеся своїм шедевром, вставте його в рамку, складіть
Читати далі »


Як навчити малюка користуватися та працювати ножицями

Для багатьох батьків велика проблема навчити дитину користуватися ножицями. Цей процес є складним, як для батьків, так і для дитини.
Читати далі »


Аплікації з листя

Коли настане теплий осінній день, запропонуйте дитині прогулятися по гостинним алеях парку. Там ви не тільки добре проведете час, але і зможете запастися чудовим матеріалом – листям, яка впала від різних дерев. В першу чергу ми пропонуємо вам виконати досить прості вироби з сухого листя – аплікацію…
Читати далі »


Виставка дитячих робіт

  Осінь-чарівниця  Золота красуня — осінь-чарівниця! По землі ступає, золотом іскриться. В жовте і червоне листячко фарбує І картини дивні, чарівні малює (Наталія Красоткіна)      


Колаж

У “Веснянці” малята люблять створювати цікаві сюжети…
Читати далі »


Підготовка руки дитини до письма засобами образотворчого мистецтва

      Підготовка руки дитини до письма передбачає розвиток п'ясті руки й дрібних м'язів пальців (за А.Богуш) :  – координація рухів руки, пальців, очей, передпліччя; – розвиток окоміру (вміння визначити центр, середину, підпорядкувати рухи руки,  очей, контролю свідомості); – розвиток просторових уявлень (зліва, справа, внизу, над- під лінією, між лініями); – вміння проводити протягом 0,5хв  безвідривні лінії олівцем на папері, в зошиті.                
Читати далі »