Home   СПЕЦІАЛІСТИ   Практичний психолог

Практичний психолог

Говори проти насильства

https://bezpekavdoma.com/uk


Протидія булінгу

Пам'ятка для батьків, вчителів, дітей та підлітків Про зростання негативної тенденції і суспільний резонанс, пов'язаний із проявами булінгу.


Як подолати страх у дітей перед водою

Часто буває, що дитина боїться купатися. Це психологічний страх боязні води, у всіх він проявляється по різному, одні дітлахи із задоволенням плескалися у ванній, але при вигляді великої водойми, річки або ставка навідріз відмовляються заходити в воду. Інші малюки плачуть навіть при вигляді наповненої ванни. Що ж робити, якщо ваша дитина боїться купатися? Чи потрібно її примушувати або можна піти на компроміс?
Читати далі »


Дієва допомога дітям при тривозі та стресі

Корисні техніки візуалізації , які допоможуть дітям швидко впоратися із занепокоєнням і внутрішнім напруженням
Читати далі »


Дуже корисно для кожного з батьків!

Є теми, про які соромно говорити. Але говорити потрібно. Бо обізнаність та довіра до батьків – це безпека дитини, незалежно від її віку й статі.Тому так важливо підтримувати довірливі стосунки з дитиною, вірити в її здатність вирішити проблеми самостійно але водночас бути поруч і відкритими для підтримки й вирішення будь-якої проблеми разом.  Батьки – це опора дитини, і до них можна підійти з будь-якими питаннями.Тому
Читати далі »


До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ МІГРАЦІЇ
0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів України)
та 527 (безкоштовно з усіх номерів мобільних операторів).

Читати далі »


Психологічна майстерня для батьків

В рамках проведення «Тижня родини» у музичному залі комплексу було проведено «Психологічну майстерню для батьків». Спільно з психологічною службою батьки змогли  розібратися чому діти ображаються, брешуть, крадуть та опрацювали тему «Профілактика батьківських помилок».         


10 речей, які діти хочуть почути від свої батьків

Усі ми потребуємо любові. Ми сумніваємося, що нас люблять, коли не чуємо на свою адресу слів «Я тебе люблю». У любові жити краще, долати труднощі легше. Любов лікує, надихає, надає сил. Особливо вона потрібна дітям, оскільки ще й виховує. Вживайте ці слова у розмові з дітьми і побачите безмежну силу любові та її вплив на людину.


VII Обласний психологічний горизонт: Теоретичний потенціал та практичні інновації

Практичний психолог Куділь Інна Миколаївна 19 квітня відвідала “VII Обласний психологічний горизонт: Теоретичний потенціал та практичні інновації” та взяла участь в майстер – класі “Застосування набору сюжетних картинок Troubles-Bubbles (Проблеми-Бульбашки) у роботі з дітьми та дорослими”. На майстер – класі учасники ознайомилися з принципами і правила застосування карток.


Як знизити в дитини рівень стресу й тривоги

Дванадцять простих порад батькам, що допоможуть навчити дитину справлятися зі стресовими ситуаціями

Читати далі »