Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Сонечко»

«Сонечко»

День Японії у Веснянці

Сьогодні до нашого садочка завітала незвичайна гостя. Яка ознайомила наших дітей  з традиціями та звичаями  в Японії.  На кінець розваги  дітям дали можливість  в практичній діяльності «прожити» особливості культури Японського народу. Зустріч була цікавою та пізнавальною. Дякуємо за чудову розвагу методисту –  Ніні Семенівні, вихователям та помічникам вихователів. А також нашій гості Вікторії. 


Свято Івана Купала

    Нещодавно в нашому закладі відбулося свято Івана Купала під час якого малюки нашої групи прикрашали Марену кольоровими стрічками, співали купальських пісень, танцювали, стрибали через багаття, пускали віночки по воді.       Ось подивіться, як все відбувалося…                                     


Екскурсія на “Бабусине подвір`я”

 Протягом першого тижня  липня місяця  діти нашої групи отримали надзвичайні позитивні емоції від екскурсії до "Бабусиного подвір`я". Лише подивіться на вирази їх облич.                                           


Веселий відпочинок для малят “Веснянки”

     Досить цікаво та плідно проходить відпочинок у дітлахів нашого садочка. Протягом першого місяця літа вони відвідали майстер-класи з малювання на тему "Ягоди" , об`ємної аплікації "Суниця", провели спортивні змагання та багато іншого. Але найкраще про відпочинок малюків влітку на території НВК "Веснянка" розкажуть світлини.  Майстер-класи з малювання та аплікації   Спортивні змагання   Похід до кінотеатру "Дружба"  


Тайсон в гостях у веснянчат

    Нещодавно до нашого закладу завітали кінологи зі своїм вихованцем, німецькою овчаркою Тайсоном. Діти познайомились з особливостями професії кінолога, можливостями навченої тварини, закріпили правила поводження з тваринами. Зустріч  вийшла цікавою та пізнавальною.   


ЗВІТ РОБОТИ за 2016-2017 навчальний рік середньої групи № 2 “Сонечко”

ЗВІТ РОБОТИ за 2016-2017 навчальний рік по виконанню програми “Дитина”  вихованцями  дошкільного віку середньої групи № 2 “Сонечко”  


День Вишиванки у групі “Сонечко”

18 травня в нашій групі, як і в усьому закладі ми  святкували День Вишиванки. Під час заняття в нашій групі цьому чудовому витвору мистецтва українського народу було присвячено вірш, який ми вивчили з допомогою мнемотехніки, малювання сорочки-вишиванки ватними паличками. Дітлахи дізналися багато цікавинок про українську вишиванку та надзвичайно порадували всіх оточуючих своїм зовнішнім виглядом, адже майже всі малюки ( дякуючи батькам) були одягнені в українські вишиванки.


Консультація для батьків на тему: “Як прищеплювати працелюбність дітям у родині “

 Праця дітей дошкільного віку є найважливішим засобом виховання. Під час праці формується особистість дитини, складаються колективні доброзичливі  взаємовідносини.      Працьовитість і здатність до праці не дається від природи, але виховується з раннього дитинства. Праця має бути творчою, бо саме творча праця, робить людину духовно багате. У праці формуються такі якості особистості, як відповідальність, працьовитість, дисциплінованість, самостійність та ініціатива.        Виконання певних посильних трудових обов'язків
Читати далі »


Мак – символ пам`яті і примирення

Напередодні   8 травня до святкування  Дня пам`яті та примирення приєднались і вихованці нашої групи. Разом з малюками ми виготовили символи свята – маки. Оцініть наші старання. Як вам?


Спортивне свято

В групі "Сонечко" відбулося незвичайне сімейне свято «Мама,тато, я- спортивна сім я». Свято батьків та дітей, свято краси, наполегливості, витривалості, свято здоров’я. Це змагання спортивних родин групи, на якому вони показали свою силу, спритність, кмітливість, увагу, взаємовиручку та винахідливість.  Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й
Читати далі »