Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4146
«Сонечко» | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Сонечко»

«Сонечко»

Конкурс “Овочеве диво” у групі “Сонечко”

На минулому тижні в старшій групі "Сонечко" відбувся конкурс-виставка поробок з природнього матеріалу під назвою "Овочеве диво". Ми вдячні всім, хто прийняв участь у конкурсі, в якому перемогла дружба.Деякі дітлахи із задоволенням розглядали чудові вироби одногрупників, зроблені з допомогою батьків, а дехто пишався своїми мистецькими витворами і з захопленням розповідав про історію їх виникнення. Хочеться виразити окрему подяку Нікіті Гулому та його батькам за активну
Читати далі »


ОСІННЯ РОЗВАГА ДЛЯ МАЛЮКІВ ГРУПИ “СОНЕЧКО”

Ось і настала довгоочікувана осіння пора, а разом із нею до малюків нашої групи завітала чарівниця-Осінь з різноманітними танцями, іграми, хороводами і піснями. А ще на згадку про себе вона подарувала дітлахам свої щедрі дари – груші! Свято вдалося на славу. Діти залишилися дуже задоволені.    


Екскурсія до пожежної частини м. Суми

       На минулому тижні 19 жовтня  відповідно до проведення в закладі тижня безпеки наша група "Сонечко"  побувала на екскурсії в пожежній частині міста.         Під час екскурсії діти мали можливість поспілкуватися з вогнеборцями, дізнатись про їх нелегку роботу, познайомитись з тим, як діє служба у надзвичайних ситуаціях. Малюки мали змогу приміряти на себе елементи спорядження пожежних, посидіти за кермом транспорта спеціального призначення.      
Читати далі »


Рухова активність дітей дошкільного віку

      Ще з раннього віку у людини формують здоровий спосіб життя. Це складне завдання покликані виконувати сім`я, дошкільні та позашкільні  навчальні заклади.       Як відомо, різнобічний розвиток дитини не можливий без повноцінного фізичного виховання. Серед багатьох чинників, що впливають на здоров'я та працездатність зростаючого  дитячого організму  важливе значення має рухова активність.      Саме тому в дошкільних навчальних закладах дотримуються розпорядку рухової активності дітей, враховуючи особливості
Читати далі »


Ми святкуємо День українського козацтва

Напередодні трьох великих свят Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови  в нашому закладі відбулися козацькі розваги для дошкільнят. Діти нашої групи брали активну участь у спортивних змаганнях, а також скоштували справжній козацький куліш. Свято вдалося на славу!! ! 


Графік проведення осінніх свят у “Веснянці”

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
Н. Замрія
Читати далі »


Що необхідно приготувати для басейну

Шановні батьки!  Басейн буде функціонувати в нашому закладі під час опалювального періоду . Що Вам необхідно приготувати :       


Екскурсія до легкоатлетичного манежу СУМДУ

26 вересня дітлахи нашої групи відвідали легкоатлеличний манеж, де мали змогу побувати в середині спортивного комплексу, уявивши себе легкоатлетами, пробігти коло по спортивним доріжкам, познайомитися зі світлинами видатних спортсменів Сумщини, прокрокувати по алеї слави. Враження від побаченого і почутого були неймовірними!!! 


Індивідуальні психологічні особливості шестирічних дітей

Шестирічний вік – це період, коли відбуваються кардинальні зміни, як у фізичному, так і у психічному розвитку дитини. Фізичний розвиток має вагоме значення для формування особистості, але він тісно пов’язаний із психічним розвитком. Найбільш суттєві зміни, що охоплюють психічні сфери дітей даного віку пізнавальну, вольову, емоційну, свідчать про те, що цей вік є переломним, багатим на такі новоутворення, що забезпечують перехід дитини до систематичного шкільного навчання.
Читати далі »


Яблучний спас

Яблучний спас одне із 12 найбільших християнських свят, відзначається православними та греко-католиками.У це свято за древнім церковним звичаєм святять груші, яблука, мед і об­жинкові вінки або жмут колосся жита й пше­ниці.За народними прикметами, Яблучний Спас означає настання осені і перетворення природи. Прийнято вважати, що ночі після Спаса стають набагато холоднішими. В середній смузі України від цього дня вже можуть починатися приморозки, а тому й
Читати далі »