Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Чомусики»

«Чомусики»

Граємо в шашки з Чомусиками

Шашки – гра для двох гравців на багатоклітинній дошці, подібної шахової, спеціальними фішками – шашками. Гра в шашки дарує дітям радість творчості і збагачує його духовний світ. Дивовижна гра стала засобом виховання і навчання, причому ненав’язливого, цікавого і захоплюючого, яка зайняла певне місце в спільній діяльності дітей і вихователя. Завдання дорослого – навчити дітей правилу: перед тим як зробити хід, необхідно оцінювати ситуацію на
Читати далі »


Готуємо разом з Чомусиками

Фруктовий салат – це не просто корисний десерт, а ще й смачний, ситний … До того ж, такий салатик дуже корисний для організму, так як багатий вітамінами. Наші малюки також вміють готувати фруктові салати!


Город на підвіконні у Чомусиках

Город на підвіконні в дитячому саду сприяє розвитку допитливості й спостережливості в дітей, це допомагає краще пізнати рослинну життя. Він здатний розширити уявлення дітей про рослинах, живих організмах, про умови, необхідні для росту і розвитку, розвивати етичне почуття, вміння радіти красі вирощуваних рослин і результатом своєї праці. Дуже важливо, щоб діти активно брали участь у посадці та подальшому догляді за рослинами.


Праця в куточку природи з Чомусиками

Мета праці в куточку природі для дітей : узагальнити уявлення дітей про догляд за кімнатними рослинами; закріпити знання про основні потреби кімнатних рослин; уточнити знання про сигнальних ознаках незадоволених потреб; узагальнити уявлення про способи догляду за рослинами (поливання, видалення пилу, розпушування), виховувати любов до рослин, бажання доглядати за ними, вміння спілкуватися з природою як з живим організмом.


Виставка ялинок у групі Чомусики

У передчутті новорічних свят, ми завжди чекаємо чогось доброго від наступаючого Нового Року. Особливо на новорічне свято чекають діти. Адже Новий рік – це казка, це чудеса, це час виконання бажань. Для малюків свято починається саме з прикрашення зеленої красуні ялинки. Ось і в нашій групі пройшла виставка новорічних ялинок, вироблених руками дітей та їх батьків на тему: «Диво Ялинка».


Свято Святого Миколая в Чомусиках

В нашй групі 19 грудня відбулося свято «Святий Миколай». Діти співали й танцювали, декламували вірші, приймали участь у веселих конкурсах , виготовляли вітальні листівки для батьків , розповідали про свої добрі справи протягом року. І святий Миколай щедро одарив маленьких дітлахів солодощами, книжками, іграшками. Велика подяка музичним керівникам за чудове свято для малят, батькам за подарунки для малят.


Тиждень толерантності в Чомусиках

Не будемо байдужими до кожного, хто живе поряд, та навчимося розуміти й миритися із особливостями інших!» – під таким гаслом з 13 по 17 листопада в нашій групі відбувся тиждень толерантності. Вихователі групи провели для дітей цікаві та пізнавальні заняття з теми «Толерантність починається з посмішки», «Старших – поважай, молодших – не ображай», разом створили колективну аплікацію «Квітка толерантності», пограли в гру «Подаруй другу
Читати далі »


День рідної мови в Чомусиках

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Панас Мирний
Читати далі »


Свято Осені в Чомусиках

Казкові пригоди, яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців  групи Чомусики,  які охоче та від душі розважалися у музичному залі.. Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід поринули діти у чарівну осінню атмосферу. У святковій, радісній атмосфері збагачувався досвід дітей яскравими враженнями від зустрічі з осінню, у дітей були позитивні емоції від виконаних пісень, таночків, хороводів, віршів осінньої тематики. По завершенню свята,  осінь
Читати далі »


Осінні канікули в Чомусиках

Скільки б не було дитині років, він все одно буде в більшій мірі хотіти розважатися, а не «гризти граніт науки». Саме тому осінні канікули для малюків – це відмінний привід відпочити від навчання і провести час з користю.
Читати далі »