Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Всезнайки»

«Всезнайки»

Графік проведення осінніх свят у “Веснянці”

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
Н. Замрія
Читати далі »


Що необхідно приготувати для басейну

Шановні батьки!  Басейн буде функціонувати в нашому закладі під час опалювального періоду . Що Вам необхідно приготувати :       


Батьківські збори.

  Шановні батьки, групи Всезнайок!  12 вересня о 17 год. відбудуться батьківські збори   у приміщенні хорового класу закладу.


Привітання з Днем Знань від Всезнайок.

  Любі діти, Вас школа стрічає! і вітає родина шкільна, перший дзвоник для вас пролунає і настанє хвилина ясна. Відсьогодні ви учні у школі, вам долати стежини трудні, ми бажаем вам світлої долі і щасливі хай будуть всі дні!         .


Яблучний спас

Яблучний спас одне із 12 найбільших християнських свят, відзначається православними та греко-католиками.У це свято за древнім церковним звичаєм святять груші, яблука, мед і об­жинкові вінки або жмут колосся жита й пше­ниці.За народними прикметами, Яблучний Спас означає настання осені і перетворення природи. Прийнято вважати, що ночі після Спаса стають набагато холоднішими. В середній смузі України від цього дня вже можуть починатися приморозки, а тому й
Читати далі »


День прапора та малята

21 серпня  в нашому садочку відбулися урочистості до Дня прапора та Незалежності України.Ці свята у календарі поруч – День державного прапора та День незалежності України. Один з найголовніших символів української держави не має вихідного, але має своє особисте свято.23 серпня 1991 року стяг урочисто внесли до Верховної Ради та освятили. Наступного дня після тривалого виснажливого засідання депутати прийняли акт проголошення незалежності України.Той прапор, що його
Читати далі »


Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйся!

Загартовування у літню пору року передбачає використання водних процедур, сонячних та повітряних ванн.
Читати далі »


Чарівні камінці

Під час ігор із камінцями у дітей покращується настрій, з’являється посмішка на обличчі, позитивні емоції. Вирішуються педагогічні завдання освітніх напрямів: «комунікація», «пізнання», «соціалізація».
Читати далі »


Погляд на оточуючий світ через ручну лупу

За допомогою ручної лупи можна побачити предмет збільшеним у 2-25 разів.
Читати далі »


Свято Івана Купала у дошкільнят Веснянки.

У ніч з 6 на 7 липня святкується одне з найулюбленіших народних свят- Івана Купала. Назва свята походить від імені християнського святого Івана Хрестителя. Дане свято можна назвати, як наш день закоханих. Бо саме в цей день наші предки відзначали весілля древніх слов’янських Богів- Марени (доньки Макош – Богині води) та Купала ( Бога -літнього сонцестояння).
Читати далі »