Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Всезнайки»

«Всезнайки»

Свято Івана Купала у дошкільнят Веснянки.

У ніч з 6 на 7 липня святкується одне з найулюбленіших народних свят- Івана Купала. Назва свята походить від імені християнського святого Івана Хрестителя. Дане свято можна назвати, як наш день закоханих. Бо саме в цей день наші предки відзначали весілля древніх слов’янських Богів- Марени (доньки Макош – Богині води) та Купала ( Бога -літнього сонцестояння).
Читати далі »


Як ми проводимо літній відпочинок або наш досуг “по-літньому”.

….,а зараз калейдоскоп нашого життя -буття у садочку. Воно наповнене різними подіями, іграми, переглядами вистав, а взагалі, дивіться самі!!!!!
Читати далі »


“День здоров’я у “Веснянці”

Яким насиченим видався “День здоров’я” у Веснянці. Ранок традиційно розпочався з дружньої ранкової зарядки під супровід музики.

Фахівці дошкільного закладу провели на свіжому повітрі, за тематикою дня” Ягоди”, аплікацію:”Сунички” працювали всі із задоволенням,а малювали “Полунички”- ось такий у нас вийшов дует.

Поряд на спортивному майданчику “варили компот” із ягід. Чьотири веселі естафети: посадили ягоди, поливали, позривали та зварили.


Читати далі »


23 ЧЕРВНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ.

Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. Цього дня було зроблено перший крок до відродження олімпійського руху в сучасному світі. У червні 1894 року відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, який проходив у Парижі. У заході взяло участь 12 країн.
Читати далі »


Кінологи та Тайсон в гостях у Веснянчат.

У літній чудовий день червня до нашого садочка завітали гості – кінологи, зі своїм улюбленцем Тайсоном .Цікаво було дивитись, як собака чітко виконує усі елементи за вказівками свого хазяїна.
Ще дізнались, що він вже ветеран, має багато нагород за свою службу та багато іншого про життя цього красеня. Ми побажали йому вірно служити, охороняти та завітати до нас наступного разу з новими досягненнями.
Читати далі »


Всезнайки та театр

18 травня малята відвідали виставу "Абетка безпеки" присвячене тижню Безпеки життєдіяльності та поводженню з вогнем. Закладати в дитині любов до театру, як і до всього прекрасного, краще якомога раніше. Дитяча психіка, як губка, вбирає в себе нові знання і враження. Вистава для дітей допоможе направити сприйняття маленької людини в потрібне русло. В ігровій формі, на підсвідомому рівні, малята отримують відповіді на питання про те, «що
Читати далі »


День вишиванки у Всезнайках

18 травня -Всесвітній день вишиванки-свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до школи чи до дитячого садочка.Наші маленькі Всезнайки теж не забули про це свято та прийшли у вишиваночках, разом з вихователем познайомились з різним орнаментом  та його значенням. Також  дітки помилуватись красою та символічністю національного
Читати далі »


День театру у Всезнайках

Серед великої кількості сучасних розвиваючих іграшок, як і раніше є місце традиційного пальчикового театру . Пальчиковий театр являє собою набір ляльок для лялькового театру, але настільки мініатюрного розміру, що їх можна одягати тільки на пальці .Варіантів гри з використанням ляльок пальчикового театру величезна безліч. Можна показувати дитині казки, а можна і розігрувати сценки з життя з метою пошуку тієї чи іншої проблеми в поведінці
Читати далі »


День Святого Валентина для малят

Якщо в мене є цукерка – Пів цукерки другу дам. Якщо груша є у мене, Значить грушу пополам.    День Святого Валентина – це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться, жартують та дарують подарунки та солодощі. А ще  близькі  та рідні  бажають один одному міцного здоров’я та  щастя.  До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні
Читати далі »


«ЗИМІ З ВЕСНОЮ ПОМИРИТИСЬ І НАМ «ВСЕЗНАЙКАМ» НЕ СВАРИТИСЬ!»

    Ось і ще одне зимове свято позаду! Стрітення з давних давен очікувалося людьми, адже з ним пов’язано багато прикмет, що дозволяли людям визначати особливості погоди на цілий рік.  Для малят це свято пов’язано із чудесами та неймовірними героями: зима, весна, сніговий, завірюха та багато інших. Які грають з дітьми в ігри та розповідають неймовірних речей: «Погляньте, бурулька тане, наче плаче. Певно, на
Читати далі »