Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   Логопедичні групи

Логопедичні групи

День Японії у Веснянці

Сьогодні до нашого садочка завітала незвичайна гостя. Яка ознайомила наших дітей  з традиціями та звичаями  в Японії.  На кінець розваги  дітям дали можливість  в практичній діяльності «прожити» особливості культури Японського народу. Зустріч була цікавою та пізнавальною. Дякуємо за чудову розвагу методисту –  Ніні Семенівні, вихователям та помічникам вихователів. А також нашій гості Вікторії. 


Свято Івана Купала

    Нещодавно в нашому закладі відбулося свято Івана Купала під час якого малюки нашої групи прикрашали Марену кольоровими стрічками, співали купальських пісень, танцювали, стрибали через багаття, пускали віночки по воді.       Ось подивіться, як все відбувалося…                                     


Екскурсія на “Бабусине подвір`я”

 Протягом першого тижня  липня місяця  діти нашої групи отримали надзвичайні позитивні емоції від екскурсії до "Бабусиного подвір`я". Лише подивіться на вирази їх облич.                                           


Веселий відпочинок для малят “Веснянки”

     Досить цікаво та плідно проходить відпочинок у дітлахів нашого садочка. Протягом першого місяця літа вони відвідали майстер-класи з малювання на тему "Ягоди" , об`ємної аплікації "Суниця", провели спортивні змагання та багато іншого. Але найкраще про відпочинок малюків влітку на території НВК "Веснянка" розкажуть світлини.  Майстер-класи з малювання та аплікації   Спортивні змагання   Похід до кінотеатру "Дружба"  


Тайсон в гостях у веснянчат

    Нещодавно до нашого закладу завітали кінологи зі своїм вихованцем, німецькою овчаркою Тайсоном. Діти познайомились з особливостями професії кінолога, можливостями навченої тварини, закріпили правила поводження з тваринами. Зустріч  вийшла цікавою та пізнавальною.   


Звіт про роботу логопедичної групи “Розумники”

  Звіт про роботу логопедичної групи “Розумники” КУ Сумський НВК №9 “Веснянка” за 2016-2017 навчальний рік


Як Розумники вчилися не лякатися несподіванок

Правила безпеки пам’ятай
Про безпеку правду знай!
Читати далі »


День вишиванки у Розумниках

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.


Читати далі »


Розумники вітають усіх з Днем Перемоги

Дякуємо за Перемогу! Вічна память неповернувшимся з війни!
Читати далі »


Розумники на екскурсії

Краса природи – справжнє диво.
Все неповторне і живе.
Читати далі »