Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4146
«Грайлики» | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Грайлики»

«Грайлики»

Тиждень Толерантності у Грайликах

Метою вихователів було збагатити уявлення дітей про людсь­кі чесноти. Учити оцінювати вчинки — свої та ін­ших людей, проявляти повагу та любов до дорослих та однолітків вербально й за допомогою міміки та жестів. Формувати вміння від­стоювати власні цінності та інтереси і водночас поважати погляди та цінності інших. Розвивати увагу, вміння взаємодіяти з найближчим оточен­ням. Виховувати толерантність, культуру спілку­вання, гордість за свою державу.


День рідної мови у “Грайликах”

Протягом тижня ми збагачували  знання дітей про поетів, письменників, про їх твори; виховували любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова; показували її красу і багатство; розвивали  бажання вивчати українську мову; виховували любов і повагу до рідного слова.  


Осінні канікули у Грайликах

Дитячий театр – унікальне місце, де створена особлива атмосфера казки. Потрапивши в театр, малюк щиро вірить в те, що відбувається на сцені, повністю розчиняючись в театральному дійстві. Сприймаючи гру як життя, дитина не робить різниці між розвагами і звичайними діями.


ТИЖДЕНЬ «ГАРМОНІЯ РУХУ» У ГРУПІ «ГРАЙЛИКИ»

«Гармонія руху» у Грайликах  відбулася під таким девізом: «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг» Протягом тижня педагогічні працівники намагалися максимально активізувати рухову діяльність дітей не тільки шляхом проведення організованих занять з фізичного виховання, а й за допомогою  різноманітних  рухливих ігор.Ми використовували фізкультхвилинки для дітей раннього віку, які охоплювали  різні групи м’язів. Для активізації  функцій дихальної та серцево-судинної систем, виконувалися вправи типу потягування та розслаблення м’язів.     


Книга – вірний друг Грайликів

Маленькі  Грайлики на цьому тижні зустрічали свого улюбленого казкового героя «Колобка» виготовляли закладки для книжок та читали улюблені твори. Все ми в книзі знайдемо. Кращої не знаємо, Доброї і вірної Подруги малят! Книгу зрозумілую, Чесну, добру, сміливу І дівчатка, й хлопчики- Хочуть всі читать!


Тиждень безпеки в групі “Грайлики”

Вогонь — давній супутник людини. І в минулі часи, і в наш час вогонь сприяє людині в побуті, роботі, збереженні здоров’я. Вогонь потрібний усюди: в житлових будинках, навчальних закладах, на підприємствах. Завдяки вогню ми можемо приготувати страву. Як бачите, без вогню життя на землі було б неможливим. Але, на жаль, вогонь приносить людям не тільки добро, радість, утіху, а й прикрощі. Ідеться про пожежі,
Читати далі »


Правила дорожнього руху в Грайликах

А я зебра не проста: Без копит і без хвоста, Лиш біленькі смужки маю. Я лежу, а не гуляю. Хочеш перейти дорогу? – Я прийду на допомогу.    


Чарівниця осінь в гості до Грайликів завітала

Ось і настала осінь. Пора, яку ще називають золотою. Діти разом з батьками на малюнках показали цю чарівну пору року.Довкола усе змінюється. Осінь, мов художниця, розмалювала дерева в жовто-червоний колір. Листя поволі опадає на землю. Трава висохла, стала темно-зеленою, де-не-де коричневою. Птахи відлетіли в теплі краї, не чути їхнього голосного співу. Осінь можна назвати чарівницею.


Тиджень родини у Грайликах

Дитина — дзеркало родини; як у краплі води відбивається сонце, так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька.                                                В.О. Сухимлинський Родина для кожного з нас – найцінніший скарб. Саме в сім’ї відбувається виховання дитини. Багато втрачає той, хто замінює хвилинки щирого, теплого спілкування зі своїм малюком, спільний відпочинок, працю – подарунками, грішми, одягом. Любов не купується. Тож протягом тижня батьки з дітьми створювали родинні
Читати далі »


Грайлики ліплять осінній подарунок для гномика

На галявинці за тином Збудував собі хатину Роботящий щирий гном Та й усівся під вікном, – У гостину всіх чекає, Новосілля він справляє!