Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4161
«Грайлики» | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Грайлики»

«Грайлики»

Тиждень безпеки та Грайлики

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності у групі раннього віку “Грайлики” було проведено такі заходи: бесіда та розгляд малюнків “Вогонь – добрий та злий”, сюжетно-рольова гра “Лікарня”, аплікація “Добрий вогник”.


День вишиванки та маленькі Грайлики

Усе навколо завмирає, Коли вдягаю вишиванку. Лиш серце радісно палає, Мов промінь сонця на світанку.


Великдень наближається до Грайликів

Цей тиждень у Грайликах пройшов дуже насичено. Малята виготовляли аплікації «Великодній кошик», «Пасха». Діти відвідали музичну розвагу та отримали масу незабутніх емоцій. Завдяки батькам та нашим малюкам ми зробили виставку робіт «Великдень наближається». ВЕЛИКДЕНЬ На столі – духмяна паска, А круг неї – писанки. Уділи нам, Боже, ласки На всі дні, на всі віки! Немала у нас родина, Та молитва всіх єдина: Хай розквітне
Читати далі »


Здорове харчування-запорука здоров’я групи Грайлики

З 12 по 16 лютого у групі Грайлики було проведено «Тиждень здорового харчування». Основна мета цього тижня-пропаганда культури здорового харчування,захист,збереження здоров’я дітей. Це ж чому завжди у Маші Щічки свіжі та рум’яні? А тому, що Маша наша Їсть і борщ, і хліб, і кашу!


Зимова прогулянка з Грайликами

Якось вранці на поріг Випав білий-білий сніг. Біла стала вся земля, Річка, луг, ліси й поля. Засвистіла завірюха, Морозець щипа за вуха. Діти кажуть «Все дарма! Це ж чудово! Це ж зима!»


Гра квест з використанням Камінців Марблс “Подорож до зимового лісу”

Ліс в ясних коронках у вікна зазира. Скрізь по вітах тонких самоцвітна гра. Снігурів червоних сонце золотить. В снігових затонах щогли верховіть. Сад у білій піні, в кризі небеса. Перехресних ліній розцвіла краса.


Бізіборд “Граючись- розвиваємося”

Усі діти полюбляють натискати на кнопки, відкривати замочки, клацати засувами тощо. Часто батьки й педагоги забороняють їм це робити, турбуючись про дитячу безпеку. То чому б не дати дітям можливість погратися з такими бажаними забавками, але в безпечний спосіб? Тут стане в пригоді бізіборд, або розвивальна дошка.


Казкова виставка сніговиків у Грайликах

День і ніч стою на чатах У біленьких сніжних шатах. У руці — мітла-рушниця, Як на варті і годиться. День і ніч стою-труджуся І нікого не боюся, Крім тепленьких промінців. Малюки гарячі ці Як пригріють навесні Так і стоплять сніг вони. Взимку був сніговиком — Стану навесні струмком.


День Святого Миколая у Грайликах


Тиждень Толерантності у Грайликах

Метою вихователів було збагатити уявлення дітей про людсь­кі чесноти. Учити оцінювати вчинки — свої та ін­ших людей, проявляти повагу та любов до дорослих та однолітків вербально й за допомогою міміки та жестів. Формувати вміння від­стоювати власні цінності та інтереси і водночас поважати погляди та цінності інших. Розвивати увагу, вміння взаємодіяти з найближчим оточен­ням. Виховувати толерантність, культуру спілку­вання, гордість за свою державу.