Home   ПРО НАС   ГРУПИ та КЛАСИ   «Грайлики»

«Грайлики»

Здорове харчування-запорука здоров’я групи Грайлики

З 12 по 16 лютого у групі Грайлики було проведено «Тиждень здорового харчування». Основна мета цього тижня-пропаганда культури здорового харчування,захист,збереження здоров’я дітей. Це ж чому завжди у Маші Щічки свіжі та рум’яні? А тому, що Маша наша Їсть і борщ, і хліб, і кашу!


Зимова прогулянка з Грайликами

Якось вранці на поріг Випав білий-білий сніг. Біла стала вся земля, Річка, луг, ліси й поля. Засвистіла завірюха, Морозець щипа за вуха. Діти кажуть «Все дарма! Це ж чудово! Це ж зима!»


Гра квест з використанням Камінців Марблс “Подорож до зимового лісу”

Ліс в ясних коронках у вікна зазира. Скрізь по вітах тонких самоцвітна гра. Снігурів червоних сонце золотить. В снігових затонах щогли верховіть. Сад у білій піні, в кризі небеса. Перехресних ліній розцвіла краса.


Бізіборд “Граючись- розвиваємося”

Усі діти полюбляють натискати на кнопки, відкривати замочки, клацати засувами тощо. Часто батьки й педагоги забороняють їм це робити, турбуючись про дитячу безпеку. То чому б не дати дітям можливість погратися з такими бажаними забавками, але в безпечний спосіб? Тут стане в пригоді бізіборд, або розвивальна дошка.


Казкова виставка сніговиків у Грайликах

День і ніч стою на чатах У біленьких сніжних шатах. У руці — мітла-рушниця, Як на варті і годиться. День і ніч стою-труджуся І нікого не боюся, Крім тепленьких промінців. Малюки гарячі ці Як пригріють навесні Так і стоплять сніг вони. Взимку був сніговиком — Стану навесні струмком.


День Святого Миколая у Грайликах


Тиждень Толерантності у Грайликах

Метою вихователів було збагатити уявлення дітей про людсь­кі чесноти. Учити оцінювати вчинки — свої та ін­ших людей, проявляти повагу та любов до дорослих та однолітків вербально й за допомогою міміки та жестів. Формувати вміння від­стоювати власні цінності та інтереси і водночас поважати погляди та цінності інших. Розвивати увагу, вміння взаємодіяти з найближчим оточен­ням. Виховувати толерантність, культуру спілку­вання, гордість за свою державу.


День рідної мови у “Грайликах”

Протягом тижня ми збагачували  знання дітей про поетів, письменників, про їх твори; виховували любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова; показували її красу і багатство; розвивали  бажання вивчати українську мову; виховували любов і повагу до рідного слова.  


Осінні канікули у Грайликах

Дитячий театр – унікальне місце, де створена особлива атмосфера казки. Потрапивши в театр, малюк щиро вірить в те, що відбувається на сцені, повністю розчиняючись в театральному дійстві. Сприймаючи гру як життя, дитина не робить різниці між розвагами і звичайними діями.


ТИЖДЕНЬ «ГАРМОНІЯ РУХУ» У ГРУПІ «ГРАЙЛИКИ»

«Гармонія руху» у Грайликах  відбулася під таким девізом: «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг» Протягом тижня педагогічні працівники намагалися максимально активізувати рухову діяльність дітей не тільки шляхом проведення організованих занять з фізичного виховання, а й за допомогою  різноманітних  рухливих ігор.Ми використовували фізкультхвилинки для дітей раннього віку, які охоплювали  різні групи м’язів. Для активізації  функцій дихальної та серцево-судинної систем, виконувалися вправи типу потягування та розслаблення м’язів.