Ми святкуємо День українського козацтва

Напередодні трьох великих свят Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови  в нашому закладі відбулися козацькі розваги для дошкільнят. Діти нашої групи брали активну участь у спортивних змаганнях, а також скоштували справжній козацький куліш. Свято вдалося на славу!! ! 


Грайлики ліплять осінній подарунок для гномика

На галявинці за тином Збудував собі хатину Роботящий щирий гном Та й усівся під вікном, – У гостину всіх чекає, Новосілля він справляє!


Наші Грайлики-малюки камінчиками Марблс грають залюбки!!!

Камінці  Марблс беруть свій початок від розважань древніх римлян та греків. Вони об’єднують у собі морську хвилю, зірковий порох, янтар та краплинку води. Під час гри у дитини покращується настрій, з’являється посмішка на обличчі, позитивні емоції,розвивається дрібна моторика кисті рук та збагачується словниковий запас дітей.    


Небайдужі серця “Веснянчат”

У всіх нас одна мрія – нехай Господь береже наших героїв, нехай настане мир на нашій землі і наші українські діти будуть по-справжньому радіти життю!
Читати далі »


Розумники – юні козачата

Козацькому роду немає переводу!
Читати далі »


Розумникам про подукти харчування

Хто літом байдикує, той взимку голодує!
Читати далі »


Тиджень родини у Розумниках

Мати родину для малюка це велике щастя!
Читати далі »


Осінь чарівна пора

Чарівниця осінь усе змінює на свій лад: і настрій, і красу у свої барви…
Читати далі »


Знайомство Розумників із мистецтвом оригамі

Оригамі – світ казкових героїв для дитини…
Читати далі »


Подарунки для воїнів АТО

На передодні свята наші школярики разом із своїми батьками готували подарунки для наших захисників. Вже з ранку почали показувати вітальні листівки, виготовлені своїми руками.Окрім листівок, для солдатів  діти принесли також цукерки, чаї, теплі шкарпетки. Ми дуже вдячні за Вашу допомогу!