Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4196
Небайдужі серця “Веснянчат” | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   Важливо   Небайдужі серця “Веснянчат”

Небайдужі серця “Веснянчат”

Сьогодні у "Веснянці" свято – День захисника України, День українського козацтва та Покрови. 

"Веснянчата"  разом із своїми рідними ретельно готувалися до свята: складали посилки для воїнів, малювали  малюнки, виготовляли сувеніри, листівки та готувалися до спортивного свята «Юні козачата».

Зі словами   привітання, на  святі «Юні козачата», звернулася до усіх вихованців та працівників «Веснянки» директор комплексу Людмила Миколаївна. Активним учасником  святкових заходів був волонтер, у минулому розвідник, член громадської організації «Самооборона Сумщини» Москаленко В’ячеслав Вікторович.

Від усіх «веснянчат» передаємо низький уклін батькам воїнів-захисників за те, що виховали справжніх патріотів України! Хай господь Бог оберігає Вас, і янгола охоронця кожному бійцю, який захищає нас. Адже у всіх нас одна мрія – нехай Господь береже наших героїв, нехай настане мир і наші українські  діти  будуть по-справжньому радіти життю!

Працівники «Веснянки» щиро Вітають  чоловіків  з Днем захисника Вітчизни! Дякуємо Вам за все що Ви робите для дітей, для людей, для нашого міста, для нашої Батьківщини!

P1140051 P1140093 P1140101

P1140104 P1140106

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*