Home   Групи   2 клас   МІСЬКА ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД УЧНІВ 4-Х КЛАСІВ

МІСЬКА ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД УЧНІВ 4-Х КЛАСІВ

02 квітня 2019 року на базі ССШ № 30 «Унікум» відбулася міська олімпіада з англійської мови серед учнів 4-х класів, у якій взяли участь 30 представників закладів освіти. З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся волонтер Корпусу Миру Сан Йо Лен, який поділився цікавими фактами життя в Сполучених Штатах Америки та побажав усім значних успіхів у вивченні англійської мови, яка є невід’ємного частиною успішного життя сучасної особистості.
Творчий колектив педагогів разом з обдарованими вихованцями закладу ССШ № 30 «Унікум» підготували інтерактивну церемонію відкриття англомовних змагань, танцювальний флеш-моб, приємні сюрпризи-подарунки для учасників. Учні 4-х класів змагались у виконанні лексико-граматичного тесту, у написанні творчої письмової роботи та вмінні непідготовленого ситуативного мовлення.
Компетентне журі зазначило, що якість та рівень підготовки та володіння іноземною мовою, який учасники олімпіади продемонстрували під час кожного туру, значно зріс. Юні знавці англійської творчо й оригінально представляли свій життєвий досвід та ініціативність у комунікативних ситуаціях, активно запрошуючи журі до діалогу.
Призерами олімпіади з англійської мови серед учнів 4-х класів став учень 3-го класу:
•  ІІ місце -Янковський Даніїл (НВК № 9).
Вітаємо переможця олімпіади. Бажаємо подальших успіхів та широких життєвих можливостей його реалізувати!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

*

code