Home   МЕТОДИЧНА РОБОТА   Методична скарбничка

Методична скарбничка

Свято “Прощавай школо, літо зустрічаймо!”

Ось і закінчився черговий шкільний рік. Скільки цікавинок він приніс веснянчатам. А наостанок 31 травня 2019 року ще й подарував незвичайне інтерактивне свято, де прийняли участь не лише школярі та педагоги, а й батьки.


Нові підходи у проведенні педагогічної ради

16 січня 2018 року відбулася Педагогічна рада, яка була присвячена темі формування критичного мислення учасників освітнього процесу через використання «STREAM – освіти». Педагоги показали майстер-класи та підготували презентації з досвіду роботи за такими напрямками: – Саморозвиток та самоосвіта, професійна мобільність – запорука успішності педагога – Розвиток критичного мислення у молодших школярів – Розвиток критичного мислення у дітей дошкільного віку – Розвиток критичного мислення засобами
Читати далі »


Пам’ятки педагога

Скориставшись запропонованими настановами, будь-який педагог почуватиметься впевненішим, умотивовуватиме себе на ефективну та захопливу діяльність — учителювання.

Читати далі »


Формування читацької компетентності учнів початкової школи

Навички читання не втрачають актуальності, адже досі більшість інформації в інтернеті або текстова, або супроводжувана текстом.
Читати далі »


Білочка захворіла…

Діти, як ніхто інший ,з нетерпінням чекають приходу зими. Але з настанням холодів підвищується ризик захворіти на грип або ГРВІ. Тому ми вирішили провести зустріч учнів 1 класу з медичним працівником – Красулею Наталією Михайлівною, мамою нашої учениці Надійки. " Білочка захворіла…" –  такими словами розпочалася бесіда Наталії Михайлівни з учнями. В ігровій формі діти самі вчилися і вчили білочку правильно чхати, висморкувати та
Читати далі »


Овочі

1. Згадайте з дитиною назви овочів
Читати далі »


Фрукти

1. Згадайте з дитиною назви фруктів
Читати далі »


Орієнтування в просторі

За допомогою карток легко та цікаво можна вивчити чи закріпити прово-ліво
Читати далі »


Як росте все живе

Як росте все живе…
Читати далі »


Кольори

Мета: розвивати увагу, закріпити назви кольорів, знайти обєкти потрібного кольору.

Хід гри:

Розріжте квадрати та змішайте…
Читати далі »