Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4196
Екскурсія Чомусиків до пожежної частини | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   Групи   Чомусики   Екскурсія Чомусиків до пожежної частини

Екскурсія Чомусиків до пожежної частини

19 жовтня, наші малята побували на екскурсії в одній із пожежній частині міста Сум. Дітей із задоволення зустріли члени пожежно-рятувальної частини. Розповіли дітям про свою професію, про випадки пожежі в нашому місті, про правила поведінки з вогнем. Познайомили дітей з пожежними машинами, зі своєю формою та різними засобами гасіння пожежі. Також малята мали можливість відчути себе пожежниками і посидіти в пожежній машині.

Діти були в захваті, задавали цікаві питання пожежникам, які із задоволенням відповідали на них. Наостанок дошкільнята сфотографувались з пожежниками та завірили, що деякі з них готові бути пожежниками – рятівниками. По приходу у садочок діти у малюнках зобразили те, що їх більше всього вразило. Дана екскурсія відбулась в рамках Тижня безпеки життєдіяльності.

Дані заходи покращують знання пожежної безпеки у дітей дошкільного віку та їх батьків, активізують роботу щодо прогнозування небезпечних ситуацій та знаходження правильних рішень щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

DSC_0162 DSC_0150

                     DSC_0154DSC_0159

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*