Home   Події   День Знань у Веснянці

День Знань у Веснянці

               Сьогодні на святкову лінійку до «Веснянки» завітали випускники, які подарували присутнім хвилини радості: Усенко Артем (випускник 1995 року) виконав музичний твір на акордеоні; Кругляк Дмитро (випускник 2010 року) разом із своєю партнеркою Анастасією Сугар виконали  бальний танець «Джайв»; дошкільнята разом із  учнями взяли участь у флешмобі «Діти України»; першокласники разом з татами відпустили у небесну блакить голубів, як символ миру та щастя; учні 3-го класу подарували власноруч виготовлені ляльки з ниток – талісмани дитинства.

               Зі словами привітання звернулася до дітей та батьків головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради Феденко О.О. , яка наголосила, що  День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

               У своєму зверненні до учнів та батьків  директор комплексу Горденко Л.О. підкреслила, що перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято педагогів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

              Учні та їх батьки з вдячністю  привітали квітами батьків учасників АТО за мирне небо над головою, радісне і щасливе дитинство наших веснянчат та  педагогів-ветеранів, які протягом десятиліть любили, розвивали, виховували, навчали вихованців комплексу.

              Головним сюрпризом на святі для учнів та дорослих було привітання  та «кульковий» салют від неперевершеної Панди.

              У цей день, веснянчата від щирого дитячого серця, вітають усіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Творчості і натхнення! Миру і любові!

DSC_3649DSC_3653DSC_3667

 

 

 

 

 

DSC_3675DSC_3706DSC_3708

 

 

 

 

 

DSC_3700DSC_3703DSC_3738

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

*

code