Notice: register_uninstall_hook was called incorrectly. Only a static class method or function can be used in an uninstall hook. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /home/eduorg/ukrosvita.org/01/nvk9-sumy/wp-includes/functions.php on line 4161
Чергування в середній групі “Чомусики” | Cайт НВК № 9 "Веснянка" м. Суми
Home   Групи   Чомусики   Чергування в середній групі “Чомусики”

Чергування в середній групі “Чомусики”

Оволодіння навичками трудової діяльності треба розглядати як одне з основних умов виховання у дітей бажання і вміння працювати. Як би не була дитина зацікавлений метою праці, Не володіючи трудовими навичками, він ніколи не досягне результату. Сформовані трудові вміння і навички служать основою для виховання у дітей серйозного ставлення до праці, звички до трудового зусиллю, бажання трудитися, включатися в працю за власним бажанням, успішно його завершувати. 

У середній групі господарсько-побутової працю починає займати значне місце в житті дітей. Як і на попередньому етапі, основною формою організації цього виду праці є доручення, які дають можливість систематично залучати всіх дітей до різноманітної трудової діяльності. Оскільки діти 4-5 років ще слабо володіють необхідними навичками і мають потребу в навчанні, доручення даються одній дитині або невеликий підгрупі (2-3 дитини). Але поряд з цим повинні мати місце і колективні доручення, об'єднання кількох дітей у спільній праці. 

Наші малята обожнюють чергувати по їдальні, вони старанно розкладають прибори та допомагають помічнику вихователя підготувати столи до прийому їжі. Долучайте своїх дітей до допомоги Вам і тим самим виховуйте в них самостійність.

20170223_114747 20170223_114809

20170118_114430 20170118_114247

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*