Home   Події   БЛОГ

БЛОГ

На нашому блозi Ви можете задати питання, комментувати та приймати участь у обговореннi рiзних тем

 

 • Тетяна Гасюль

  Добрий день. Ось і минув рік з тих пір як мій син пішов у Веснянку. Дитині сподобалося з першого ж дня. Вихователям ясельної групи «Мрійники» Ользі Іванівні, Валентині Володимирівні, Катерині Миколаївні, за ту роботу яку вони виконують – низький уклін. Чого тільки варта організація свят, дитячі вироби, малюнки … театральні вистави, шоу мильмих бульбашок – дитина в захваті. Вихователі дуже ретельно займаються всебічним розвитком дітей. Особливо мене дуже вражають віршики, які моя дитина розповідає приходячи додому. Я вдячна за те, що вихователі ДУЖЕ УВАЖНІ ДО ПОТРЕБ КОЖНОЇ ДИТИНИ. Якщо є якісь питання, завжди підкажуть і порадять. Приміщення групи дуже красиве, діти знаходяться в чистоті та затишку. За цей рік моя дитина багато чому навчилася. Особливо добре у сина виходить технологія миття рук :-). Бачачи як вихователі займаються з дітьми здається, що це їх рідні діти! Вихователі працюють з душею! Кожного дня коли я приводжу дитину до групи, я впевнена, що син перебуває в добрій, мирній, вихованій, дружній атмосфері. Низький уклін директору Лідії Олексіївні і всьому колективу «Веснянки», ТАК ТРИМАТИ!!!

  • директор

   Дякуємо гречно! Ваш схвальний відгук надихає нас на плідну працю і дарує нам хвилинки радості, які безумовно наповнять безмежне море любові до дітей і до Вас, шановні батьки!!!

 • Ирина

  алгоритм переходу з групи раннього віку до молодшої? Що потрібно робити батькам?коли знайомство з вихователями і новою групою?

  • директор

   Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад переведення дітей до інших груп відбувається наприкінці серпня, після закінчення оздоровчого періоду, за затвердженими директором списками.
   Діти раннього віку, яким на 01.09. виповнилося три роки, переходять до молодшої групи. Після педагогічної ради , яка завжди проходить в останню середу травня місяця, вихователь групи раннього віку остаточно знає у яку групу переходять її вихованці. Наступний крок- повідомити батьків у яку групу будуть переходити їх діти і де ця група знаходиться. Батьки на оздоровчий період(літо) забирають із шаф свої речі і приносять їх до іншої групи 01 вересня або наступні дні вересня. З того часу починається знайомство з вихователями та групою. Діти групи Грайлики переходять у групу “Чомусики”( вихователі Пасинок О.П., Остріщенко Я.О.), а діти групи “Мрійники” переходять до групи “Сонечко”( вихователі Гончаренко А.І., Мазна К.М.).
   Яка група у яку переходить вирішує колегіально педагогічна рада. Діти що народилися у вересні за бажанням батьків можуть також перейти до молодшої групи при умові що вони свою дитину будуть віддавати до першого класу коли їй ще не буде 6 років станом на 1.09.

 • Таисия

  Мы очень довольные нашей группой “Чомусики”. Ребёнок ходит с большим удовольствием. Воспитатели очень ласковые и заботливые. Всегда встречают деток и родителей с улыбкой. Проводят очень интересные занятия. И подготовка к школе очень сильная. Спасибо вам большое Яна Александровна, Оксана Павловна и Юлия Сергеевна!

 • Тетяна

  Спасибо большое воспитателям группы “Чомусики” за любовь, заботу, ласку к нашим детям. За безумно интересные занятие и за то что наши дети всегда в надёжных ваших руках. Спасибо вам большое Яна Александровна и Оксана Павловна.

 • оксана

  дуже дякую вихователям та няням за турботу про наших дітей! вітаю з наступаючим святом 8 березня всіх жінок,працюючих з нашими дітьми.мама з групи Здоров;ячки.

 • Ира

  Коли дітей раннього віку будуть переводити у молодшу групу? Якщо на 1 вересня моїї дитині не буде 3 роки чи переведуть нас до молдшої групи, чи нас залишать у яслях?

  • директор

   Якщо ваша дитина народилася у вересні і Ви плануєте її віддавати до 1 класу в неповні 6 років, то її переведуть до молодшої групи. Дане питання слід узгодити з директором до 1 вересня поточного року.

 • Ольга

  Чи є у дитячому садочку тварини? Хто за ними доглядає?

  • nvk9

   У класах та групах є  живі куточки. Діти разом з вихователями доглядають за кімнатними рослинами та тваринами. Малята з цікавістю турбуються за рибками, хомячком, морськими свинками. 

 • Ирина

  Не можу написати коментарі у групи мрійники! а фото можна буде прикріплювати?

  • nvk9

   Доброго дня! Коментарі активовані. Дякуємо.

 • Володимир

  Доброго дня! Підкажіть, які гуртки є у Вашому закладі?

  • nvk9

   У КУ Сумському НВК № 9 “Веснянка” працюють гуртки:
   – для дітей дошкільного віку “Хореографія”, “Англійська мова”, “Флорбол”, “Дзвіночок”(вокальний), “Юні музиканти” (гра на дитячих музичних інструментах), “Талановиті пальчики”(образотворче мистецтво), які викладають спеціалісти дошкільного підрозділу комплексу;
   – для дітей молодшого шкільного віку “Хореографія”, “Англійська мова”, “Німецька мова”, “Плавання”, “Витинанка”, “Природолюби”, які викладають спеціалісти шкільного підрозділу комплексу та “Легка атлетика”, “Природа і творчість”, “Картинг”, які викладають спеціалісти позашкільних закладів міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

*

code